07
06
05
02
01
04
01

گروه شرکت های حمل و نقل مهرگان

اعضاء این گروه از ابتدا به صورت مشارکتی و تحت عنوان موسسه حمل و نقل میرحسینی، از اردیبهشت ماه 1337 فعالیت حرفه ای خود را در تهران و در زمینه صنایع لجستیک شروع نمود. این مجموعه طی این سال ها سعی نمود تا با بهبود مستمر به مدلی پایدار و متعالی در کسب و کار خود دست یابد و در این مسیر از انجام هیچ فعالیتی فروگذار نبود. مشارکت در پروژه های عمرانی کشور و تلاش در مدار سازندگی و آبادانی مناطقی همچون جزیره زیبای کیش از پروژه هایی بود که در همان سال های ابتدایی و در چندین مرحله به سرانجام رسانید.

موسسان این گروه که هرکدام دارای کسب و کارهایی همتراز و مرتبط با صنایع لجستیک در کشور بودند سال ۱۳80 با ایده همگرایی در مشتری مداری، اداره مشترک کسب و کارها و همچنین گسترش سرویس های تخصصی به فکر تاسیس گروهی جامع از شرکت های حمل و نقل رسیدند. ساختار پیش بینی شده برای این گروه که متشکل از هفت شرکت و قطب لجستیک در مناطق کلیدی کشور و کلان شهرهایی همچون تهران. مشهد. اصفهان. بندرعباس و جزیره کیش بود به شکلی طراحی شد که سیکل فرآیندهای لجستیکی در آنها منتج به ایجاد چرخه ای کامل از احتیاجات و نیازهای کارخانجات و ابرشرکت های ملی شود، از حمل مواد اولیه و ماشین آلات وارداتی به کشور تا تامین سیستم توزیع درون مرزی. بی تردید این موضوع باعث ایجاد گذرگاه های حمل و نقل، استمرار در ارتباطات بین شهری و در یک کلام ایجاد معابر لجستیکی ایمن برای صنایع ملی و حتی گروه بزرگی از شرکت های خصوصی بود. بالاخره در سال های ابتدایی دهه نود، شرکت های گروه حمل و نقل مهرگان یکی پس از دیگری راه اندازی و به ثبت رسید. حال دیگر هیچ محدودیتی برای خدمت رسانی در سرتاسر کشور وجود نداشت. دیگر صحبت از یک فعالیت در یک منطقه مشخص جغرافیایی نبود این بار، سیستم یکپارچه ای طراحی و تدوین شده بود که از نظر ساختار، توانایی مدیریت و هندلینگ صدها کمپانی و پشتیبانی از هزاران شخص حقیقی را در خود نهفته داشت.

اینک شرکای این گروه در قالب هفت شرکت به نام های مهرگان کیش، میرحسینی، ماهان ترابر مهرگان، امیر ترابر مهرگان، بانی مهرگان آریا، بانی مهرگان طوس و بانی مهرگان کیش در حال فعالیت می باشند. هر یک در زمینه ارائه خدمات ترابری جاده ای، حمل اکسپرس هوایی و همچنین افزونه های سفارشی تحت صنایع لجستیک در حال فعالیت می باشند. این گروه طی نیم قرن فعالیت متمرکز توانسته است سهم قابل توجهی از بار ترافیکی و ظرفیت ترانزیتی کشور را از آنِ خود کند و به سبب در اختیار داشتن منابع انسانی مجرب و آموزش دیده در مراکز و کلیه شعب استانی و از سوی دیگر در اختیار داشتن مجوزها و غرفه های اختصاصی در پایانه های باربری و کلیدی کشور، نقش بسزایی در توزیع و جابجایی انواع محموله ها و کالاهای استراتژیک حتی در بخش حمل کالاهای پر ریسک و همچنین سازه های فوق سنگین ایفا نماید.

0220

علی نصیری

مدیریت بانی مهرگان آریا
بابک-نصیری

بابک نصیری

مدیریت بانی مهرگان کیش
فرید-خانمحمدی

فرید خانمحمدی

مدیریت ماهان ترابر
1.

بهرام آزاد

مدیر عامل گروه
حامد-خانمحمدی

حامد خانمحمدی

ریاست هیئت مدیره

حضور مستمر در کلیه عناوین نمایشگاه های کیش؛

همراه شما در بخش نمایشگاهی

نماینده رسمی نمایشگاه های بین المللی کیش در بخش ترابری؛
با عنایت بر اهمیت ساماندهی مقوله حمل و نقل به عنوان یکی از شاخص های تاثیرگذار بر روند توسعه ارتباطات تجاری در مناطق آزاد و بنادر بین المللی کشور و همچنین جهت تسریع در فرآیند حمل بار و ترانزیت کالا، “سازمان سرمایه گذاری و توسعه کیش” جهت تامین امنیت و رفاه حال تمامی شرکت کنندگان بخش نمایشگاهی در این جزیره، گروه شرکت های حمل و نقل مهرگان را به عنوان پیمانکار اصلی حمل و نقل و هندلینگ کالا در وبسایت خود به آدرس www.idc.kish.ir معرفی نموده است.
گروه شرکت های حمل و نقل مهرگان

نیم قرن تجربه و اعتبار
در صنعت حمل و نقل کشور؛

مجموعه حمل و نقل میرحسینی؛

ارسال بار با مجهزترین ناوگان حمل و بالاترین سطح دقت و اســـــــتانداردهای کیفی به کیش:

این شرکت از سال 1388 آغاز به کار کرده و در سال 1375 با راه اندازی خدمات اختصاصی ارسال کالا از تهران به جزیره کیش حوزه فعالیت خود را وسعت بخشیده و مفتخر به همکاری با پروژه های عظیم اقتصادی و عمرانی در جزیره کیش گردیده است. امروزه مجموعه میرحسینی مسئولیت حمل بیشترین نرخ کالاها و محموله های ارسالی از تهران را به صورت اختصاصی به کیش  برعهده دارد و در این مسیر مجهز به کاملترین پکیج ارسال زمینی در بین دیگر شــــــرکت های حمل و نقل می باشد.

 • امکان بارگیری: تـــــــــهران / درب به درب محل انتخابی شما
 • مقصد: جزیره کیــــــــــــش / درب به درب محل انتخابی شما
 • قابلیت بسته بندی و پکیجینگ مطمئن و ایمن کالاهای شـما
 • قابلیت پیگیری محموله های ارسالی به کیش در تمام مسیر
اطلاعات تماس:
آدرس: تهران، خیابان شوش، میدان هرندی، پلاک 326
شماره های تماس:
6- 55326085 021
5- 55326044 021
پست الکترونیک:
MIR@mehregan-group.com

شرکت حمل و نقل مهرگان کیش؛

کاملترین پکیج ارســــــال بار زمینی از کیش به همراه خدمات تخصصی انبار کالا و بســته بندی:

در سال 1381 باتوجه به لزوم وجود ناوگانی متمرکز و منسجم در جزیره کیش، این شرکت راه اندازی و تاسیس شد. این مجموعه با تجهیزات حرفه ای در صنعت لجستیک و دارا بودن پایانه ای اختصاصی با محوطه 4000 متر و انبارهایی سرپوشیده به وسعت 3000 متر و همچنین ساختمان اداری، حرفه ای ترین و کاملترین پکیج حمل و نقل را در این جزیره ارائه نمود. علاوه بر امکانات ذکر شده واحدی مستقل در محوطه بندرگاه و همچنین واحدی در ساختمان گمرک کیش نیز جهت سرویس دهی مطلوب تر به مشــــتریان در حال کار می باشند.

 • امکان بارگیری: دربستی/خرده بار (به تمامی شهرهای ایران)
 • قابلیت بســـته بندی و پکیجینگ مطمئن و ایمن کالاهای شـما
 • قابلیت انبار کالا و دپو در ســــــوله های تخصصی این مجموعه
 • قابلیت بارگیری و حمل اسباب منزل ویژه کیشـــــــــــــــــوندان

ارسال ماشین (خاور.تک.جفت.تریلی.کمرشکن.بوژی) جهت حمل بار(دربستی) از هر کجای جزیره کیش به اقصی نقاط ایران ، تنها با یک تماس

 • ناوگان حمل و نقل مطمئن/ قیمت مناسب.
 • دارای امکانات تخصصی بسته بندی کالا.
اطلاعات تماس:
آدرس: جزیره کیش، فاز 3 صنعتی، بلوار نوآوران، قطعه 116
شماره تماس
44432915 076
44490112-8 076
پست الکترونیک
MK@mehregan-group.com

شرکت حمل و نقل ماهان تـرابر مهرگان؛

شاهراهی برای ارســـــــــال بار زمینی دربستی از تهران به تمامی شــــــــــــــــــــهرهای ایران:

این شرکت در یکی از بزرگترین غرفه های پایانه مرکزی استان تهران واقع در نسیم شهر دایر است  و همکاران ما در این مجموعه روزانه پاسخگوی بخش اعظمی از مشتریان و فعالان تولیدی صنعتی مستقر در پایتخت و شهرک های صنعتی استان می باشند. هدف این مجموعه ارائه خدمات حمل و نقل از تهران به سرتاسر کشور می باشد شایان ذکر است این پایانه روزانه بصورت میانگین پذیرای 7000 کامیون با کاربری های متفاوت می باشد که پس از دریافت بارنامه های خود به اقصی نقاط کشور اعزام خواهند شد.

 • امکان بارگیری: دربســــــــتی (FCL) به تمامی شهرهای ایران
 • قابلیت رزرو فرآیند بارگیری با اعلام شــــــاخص مداومت ارسال
 • قابلیت عقد قرارداد ثابت با شـــرکت ها و مجتمع های تولیـدی
 • قابلیت پنل ســـــــــــازمانی ویژه تخفیفات و طرح های اعتباری
اطلاعات تماس:
آدرس: تهران، نسیم شهر، پایانه کامیون های استان تهران، فاز1، غرفه 16/2
شماره تماس:
552969825 021
پست الکترونیک:
MTM@mehregan-group.com

شرکت خدمات هوایی بانی مهرگان آریا

کارگو تخصصی مهرگان و مرکز ارســـــال هوایی بار از تهران به اقصی نقاط کشـــــــــــــــــــــور:

این شـــــــــــرکت در سال 1393 با هدف ارائه خدمات حمل و نقل هوایی مطمئن و آسان در فرودگاه مهرآباد شروع به کار نمود. این شرکت با در اختیار داشتن نیروهای زبده و کهنه کار پاسخگوی تمام نیازهای مشــــــتریان مستقر در استان تهران در زمینه خدمات بسته بندی، حمل هوایی و تحویل درب به درب می باشـــــــد. این مجموعه در حال حاضر با ارائه دو سرویس مجزا به نام های “اکونومی” و “اکسپرس” می تواند محموله های هوایی شما را متناسب با بودجه و بر اساس زمان تحویل طبقه بندی و ارســال نماید.

 • امکان بارگیری: از مبداء تهران (فرودگـــاه بین المللی مهرآباد)
 • قابلیت انجام امور تخصصی بســته بندی و پکیجینگ حرفه ای
 • قابلیت تحویل مرســـولات به صورت درب به درب به مشترکان
 • قابلیت ارســــال کالاهای پرریسک، شکننده و موجودات زنده
اطلاعات تماس
آدرس: فرودگاه مهرآباد، به سمت ترمینال 4و 6، پارکینگ شماره 3
شماره تماس:
02144698020
02144698498
پست الکترونیک:
BMA@mehregan-group.com

شرکت خدمات هوایی بانی مهرگان کیش

کارگو تخصصی مهرگان و مرکز ارســـــال هوایی بار از جزیره کیش به اقصی نقاط کشــــــــــــور:

این شرکت که به منظور ارائه خدمات هوایی حمل بار در فرودگاه بین المللی کیش واقع شده به مدد متخصصان بومی و کارشناسان کارگو در این جزیره و همچنین در دست داشتن تجهیزات و واحد شوتینگ کالا، توانایی حمل فوق سریع بار از کیش به اقصی نقاط کشور را دارا می باشد. جهت رفاه حال کیشوندان، کلیه مرسولات به صورت درب به درب بارگیری و همچنین تحویل داده خواهد شد. چشم انداز  ما در این مجموعه، توسعه و گسترش ارتباطات تجاری و مبادلات اقتصادی فعالان صنعت و تولید در این جزیره می باشد.

 • امکان بارگیری: از مبداء کیش (فرودگــــــاه بین المللی کیش)
 • قابلیت انجام امور تخصصی بســته بندی و پکیجینگ حرفه ای
 • قابلیت تحویل مرســــولات به صورت درب به درب به مشترکان
 • قابلیت ارســـــال کالاهای پرریسک، شکننده و موجودات زنده
اطلاعات تماس
آدرس:جزیره کیش، فرودگاه بین المللی، بخش خدمات بار هوایی
شماره تماس:
44446261 076
44446262 076
پست الکترونیک: 
BMK@mehregan-group.com

شرکت خدمات هوایی بانی مهرگان طوس

کارگو تخصصی مهرگان و مرکز ارســـــال هوایی بار از شهر مشــــــهد به اقصی نقاط کشــــــــور:

این شرکت از سال 1397در ادامه روند توسعه منطقه ای و جفرافیایی گروه شرکت های حمل و نقل مهرگان در شهر مشهد راه اندازی شد تا بدین وسیله توان و پتانسیل لجستیکی این مجموعــــه در اختیار فعالان اقتصادی و تجار این شــــهر بزرگ نیز قرار گیرد و بتوانند به صورت هوایی تمامی مرسولات و کالاهای مورد نیاز خود را وارد و خارج نمایند. چشــــم انداز  ما در این شرکت، گسترش ارتباطات و وسعت بخشی به فرآیند لجستیکی فعالان صنعت و تولیدکنندگان بومی این استان می باشد.

 • امکان بارگیری: از مبداء شهر مشهد به اقصی نقاط کشـــــــــور
 • قابلیت انجام امور تخصصی بســــــته بندی و پکیجینگ حرفه ای
 • قابلیت ارســـــــــال کالاهای پرریسک، شکننده و موجودات زنده
اطلاعات تماس
آدرس: فرودگاه مشهد. قسمت خدمات بار هوایی. شرکت بانی مهرگان طوس
شماره تماس:
33400620 051
33400610 051
پست الکترونیک:
 BMT@mehregan-group.com